TOMÁŠ BEZDĚK

 (*1974 ve znamení VAH) 

"Správný pohyb léčí! Čím více správného pohybu, tím více zdraví a klidu" 

  • fyzioterapeut, chiropraktik, certif. terapeut DNS prof. Pavla Koláře FN Motol
  • specialista na pohybovou medicínu a výuku tradičních léčebných umění čchi-kung a tai-či
Pomáhám lidem cítit se psychofyzicky skvěle a to jak ve své fyzio ordinaci v historickém centru Plzně, tak i při výuce taiči a čchi-kung. 

Od roku 2001 vyučuji v Plzni v pravidelných kurzech a seminářích tradiční pohybová, zdravotní a vnitřní umění Taiji Quan (Tai-či) a Qi-gong (Čchi-kung). Ta, z pohledu své profese, praktikuji, předávám, učím a doporučuji jako nejlepší možnou rehabilitaci - fyzioterapii a prevenci.

Mé nejlepší know-how z oblastí výuky čchi-kung, tai-či, fyzioterapie, cvičení jógy, šamanských obřadů v Peru, meditací, NLP aj. jsem v roce 2012 finálně, jednoduše a srozumitelně shrnul do uceleného praktického vzdělávacího projektu HLADINA KLIDU.  Zde v elegantních souvislostech propojuji tradiční dovednosti starých mistrů s moderní fyzikou, fyzioterapií, kvantováním, NLP apod. 

Bude mi potěšením doprovázet při výuce i Vás na cestě k vnitřní rovnováze, harmonii, klidu, zdraví a skvělému životnímu pocitu ve Vašem těle a duši.

Více o mně, mých zkušenostech a činnostech, které mně baví a naplňují se můžete dočíst na mých stránkách www.hladinaklidu.cz  .  

 © Tomáš Bezděk 2020 - Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů v menu / kontakt
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky