VAŠE OHLASY NA ON-LINE VIDEO-KURZY JARO 2020

(ON-LINE FORMA VÝUKY Z DŮVODU KORONAVIRU)

On-line videa umožňují pozorné zhlédnutí, člověk si uvědomí, chyby které dělá, co mu uteklo při kurzech naživo. Případně se o kousek vrátit, jakoukoli část zopakovat. Možnost cvičit v klidu, pohodě na zahrádce, v pokoji čí přírodě. Frekvence zasílání jednotlivých lekcí 1x týdně je dostačující. V následujících 6 dnech cvičenec může opakovat, doladit cviky ke správnému provedení. Metodika vynikající, osnova a struktura vynikajícím způsobem zvládnutá. Jednotlivé cviky moc pěkně vysvětleny, názorně provedeny dokonce i pohled z více stran. Příkladná ukázka péče cvičitele o cvičence, aby i v náročné době mohli upevňovat své zdraví cvičením, dobít si baterky energií. Věděli, že myslí na jejich zdraví. Moc děkuji za on-line formu. Skláním se před tímto výkonem, jste profesionál. 


Poctivě cvičím podle videí a přiznávám milión detailů, které mi unikaly. Když mám chvilku, hledám si teorii na netu a s údivem objevuji. A taky poctivě přiznávám, že mě to vytáhlo z docela hlubokého háje, kam jsem se dostala těsně po začátku karantény. 


Taiči je skvělý cvičení. Já tu sílu fakt cítím, to se nedá popsat, zkrátka to funguje. Dík za Tvoje videolekce. 


Stala se mi podivuhodná věc: furt jsem se při sestavě kácela ze strany na stranu a teď, co jsi nás pořádně naučil stání v pozicích, tak Ti to najednou nějak scvaklo a našla jsem rovnováhu. To se nedá popsat, asi se budeš smát, ale pro mě to bylo jako objevení Ameriky. Heuréka! 

Hluboce se před tebou skláním, žes kurz dotáhl až do konce a nezměnil taktiku těsně před závěrem.  Jseš výbornej učitel, videolekce jsou srozumitelné, dobře se mi podle nich cvičí a moc mě baví, jak ty chyby, co děláme, už znáš předem a upozorníš na ně.


Moc a moc děkuji za úžasnou podporu a péči o naše zdraví online. Je to perfektní. Metodika je excelentní. Moc mi to pomáhá, neboť týdně učím 12 hodin po 60 minutách online výuky a ještě pro žáky mám 4 online nástěnky na padletu. Toho materiálu i s řešením, či videi. Proto dokáži ocenit to moře práce. 


Děkuji moc za videa . Je to skvělý a moje záchrana. Musím říct, že od té doby, co cvičím pravidelně zvládám okolní stres klidněji.  


Díky za zaslaná videa, konečně jsem si začala cvičení užívat. Prospěla tomu i tato doba. Trávím teď hodně času na chatě, takže cvičím venku. Hodně jsi mi pomohl v pochopení souvislostí. Podání na výbornou, dobře reálně vysvětleno. Videa jsou úžasná v tom, že se k nim kdykoliv můžeme vracet. 


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za Váš online kurz, za mě úplně super, srozumitelné, skvěle vysvětlené 😊. Velmi si vážím času, který jste nám věnoval...


Děkuji Vám za skvělá videa. Výborně se dá cvičit, rychlost akorát (včetně upozornění na možné chyby) - jste fakt profík. Přeji Vám krásné jaro a děkuji.

On-line forma mi dala možnost cvičit podle svého času a zopakovat si on-line lekce znovu. Zrovna jsme se stěhovali, karanténa a mé zdravotní problémy k tomu, tak bych neměla sílu dojíždět na kurzy. Když na mě doléhal okolní stres, tak jsem cvičila každý den a hned jsem na sobě cítila výsledky. Zasílání 1x týdně bylo akorát. Díky za nádherné zpracování! Nemůžu si to vynachválit. 


Díky moc za náročná videa. Přiznám se, že jsem je ještě všechny zdatně neprohlédla a nevstřebala. Nedokážu si ani představit ten maraton při jejich vzniku. Ještě jednou díky za vydanou energii. V září jsem opět na značkách. Když jsem si přečetla závěr o náznaku ukončení živých kurzů udělalo se mi lehce špatně. Sebelepší video nedokáže nahradit kupu fajn živých lidí pohromadě, a co si budeme nalhávat, taky intenzita cvičení ( mluvím za sebe) nemá konkurenci. Byla bych ráda, kdyby jsi to s námi nevzdal. Neznám lepší a kvalitnější kurz tohoto ražení.


Zhlédl jsem Tvá videa Tai-či a klobouk dolů. Super vysvětleno, cvičil jsem podle toho krok po kroku a soustředil se na přesnost a mnoho mi to dalo. Fakt dost precizní. Našel jsem u svého cvičení pár chybek, které jsem díky videím opravil. Je vidět, že i podle videokurzu se dá mnohé naučit.


Když se zatím nemůžeme všichni setkat pospolu, je to super věc, jak zůstat fyzicky a duševně v pohodě. Zkrátka mi díky tomu nehrábne a můžu fungovat . Takže čtu, sleduji, cvičím, nepřeháním to a těším se na další. Je mi jasné, že příprava, výroba a věci s tím spojené dají fušku, takže držím palce a ještě jednou fakt dík. 

STARŠÍ REFERENCE

Jak víš, vloni jsem začal navštěvovat kurz pro začátečníky v TAIJI CENTRUM PLZEŇ a pokračoval do letošního roku pod Tvým vedením, s Tvými spolupracovníky a Vaší absolutní trpělivostí. A to PROČ? - Tento druh pohybové aktivity mi po všech stránkách vyhovuje a současně učí něco nového, něco, co se dá jednoduše velice těžce specifikovat.

celé léto se snažím napsat svoje poznatky se cvičením - tedy: "furt nic". Tj. ona vysněná čchi. Teď ale když mám v ruce leták ze včerejší úvodní hodiny, je jasné, že není divu. Mlíčňáci na hraně mezi stupni 1 - 2 ještě nemají nárok. Snad někdy později...

 © Tomáš Bezděk 2020 - Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů v menu / kontakt
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky